powrót |      
   

    

ZDJĘCIA

8.III.2003
Koncert 8 Marca z Haliną Frąckowiak i Orkiestrą Andrzeja Nebeskiego. Po 20-u latach  wystąpili  wspólnie Halina Frąckowiak i Andrzej Nebeski. 

Prezentacja kandydatek do Miss Polonii of Sweden 2003.

 

 


 

  

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Przylot Haliny Frąckowiak do Szwecji był nie tylko wielkim wydarzeniem, był również wielką przygodą.

Już w samolocie do Kopenhagi artystka zorientowała się, że jej sceniczna garderoba niewinnie wisiała sobie w toalecie damskiej lotniska Okęcie.

 

Krystyna Gubel i Zośka Sunemark - czyli komitet powitalny - ponad dwie godziny oczekiwały na kopenhaskim lotnisku na pojawienie się pani Haliny przy wyjściu.Nie pomagały komunikaty nadawane w głośnikach. Dopiero telefoniczna gorąca linia - Halina z lotniska (jej komróka była wyładowana) do Nebeskiego w Göteborgu, Nebeski do Małgosi Zimny w Malmö, Małgosia do Krysi na lotnisku i podziałała. Halina zdenerwowana oczekiwala w strefie bezcłowej, a dziewczyny nie miały szans dotarcia tam. W końcu umęczona i z infekcją gardła artystka powitana została planowo, aczkolwiek z lekkim opóznieniem

 

Koncert był wielkim i wspaniałym przeżyciem. Po dwudziestu latach były lider i solistka grupy ABC Andrzej Nebeski i Halina Frąckowiak znowu  wystapili razem!

Publiczność gorąco oklaskiwała brawurowy koncert, wspominała i śpiewała dobrze znane przeboje.

 

 

Tradycyjnie odbyła się również prezentacja kandydatek do wyborów MISS POLONII 2003. Emocje były ogromne, a.... dalszy ciąg nastapi jesienią.

Iva Bordowska, Dyrektor ds Programu i Biura Miss Polonii, pierwsza od lewej prezentuje kandydatki do Miss.

Linda Johannson, nr 4
Nadia Mackiewicz, nr 7
Nina Dolinska, nr 1
Roma Rybarczyk, nr 2
Agnieszka Krygier, nr 5
Urszula Kulik, nr 3
Katarina Petrycka, nr 6

W przerwie imprezy w barze serwowane były napoje zimne,wino i kawa. Ci bardzo głodni mogli rozkoszować podniebienie Kanapkami Prezesowej. Palce lizać!!!


Nie zabraklo chwili na autografy...
 Polish Women's Association International
 Malmö 2003