home | o nas | zarząd | wydarzenia | kalendarz | kontakt     
   

    

 
 

We współpracy z pensjonatem DARMED oferujemy pobyt i pełną opiekę nad osobami zdrowymi i chorymi, które zamierzają spędzić swój emerytalny czas w Polsce.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres Polka International lub skontaktować się pocztą mailową.

OFERUJEMY: 

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które sprawią, że ludzie w starszym wieku nie będą mieli trudności z przemieszczaniem się w obrębie domu, jak i terenów go  otaczających.

Opiekę nad pensjonariuszami sprawuje sztab pielęgniarzy i pielęgniarek. Nie będzie też problemów z ich zaalarmowaniem, ponieważ we wszystkich pomieszczeniach zainstalowany jest system przywoławczy. Wystarczy wcisnąć przycisk i za kilka chwil w danym pomieszczeniu znajdzie się wykwalifikowana obsługa domu, gotowa udzielić każdej pomocy.
Nowoczesna winda przygotowana na transport pacjenta na łóżku. 

Każdy pokój wyposażony w łazienkę.

Na pensjonariuszy czekają pokoje gotowe do samodzielnego umeblowania lub już odpowiednio wyposażone. W skład standardowego wyposażenia wchodzą łóżka ortopedyczne, tapczany, stoły, krzesła, szafy, regały, itp.
Pokojame jedno- i dwuosobowe, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W każdym z pokojów znajduje się telefon oraz co ważne dla wygody pensjonariuszy, łazienka i ubikacja oraz wyjście na taras.

Gwarantujemy miejsce dla pięćdziesięciu osób.

W sali dziennego pobytu mieszkańcy domu będa mogli spotkać się, porozmawiać, wziąć udział w ciekawych imprezach rozrywkowych lub zwyczajnie obejrzeć telewizję.

Dom wyposażony jest w sprzęt rehabilitacyjny wysokiej klasy. Mieszkańcy mogą korzystać z zabiegów terapeutycznych z wykorzystaniem aparatów takich jak: pulstronik, magnetronik, masaż podwodny, masaż suchy. Sala kinezy terapii wyposażona jest w UGUL, rotory, tablice do świczeń manualnych, stół pionizujący. W sali gimnastycznej znajdują się drabinki, materace, piłki, bieżnia elektroniczna, rowery oraz atlas.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o ludziach, którzy są osobami wierzącymi. Specjalnie dla nich przygotowana jest kaplica. Raz w tygodniu odprawiana jest w nim Msza Święta.

Pensjonat Złotej Jesieni "DARMED". Łódz ul. Mylna 2

 

  Polish Women's Association International
 Malmö 2004