Prezes Informuje              wydarzenia | działalność | kalendarz |oddziały | sponsorzy |  partnerzy | MPS

                        Kwartalnik Prezesa                                              o nas | zarząd |  kontakt | archiwum | maki | home
     
                                                                                                                      POLKA INTERNATIONAL
        DZIAŁ LISTOW   
             
        Szanowni Państwo, 

Ta część naszej strony przeznaczona jest dla Pańtwa. Tutaj zostaną zamieszczone nadesłane listy do Asocjacji. Ci z Państwa, którzy wyrażą swoją chęć zamieszczenia listu bardzo prosimy o pisemne potwierdzenie. Każdy zamieszczony list będzie opieczętowany nazwiskiem nadawcy. Listy anonimowe nie będą drukowane. Zapraszamy do pisanie do nas i wyrażania własnych opinii na rózne tematy. Dział listów będzie spełniał rolę pamiętnika czy też forum do wygłoszenia swoich myśli, opinii czy uwag. Serdecznie zapraszamy do pisania do nas. Prosimy o teksty konstruktywne i przemyślane w doborze słów. Dziękujemy!  

Dział listów będzie podzielony na różne kategrie, które będą się tworzyły w miarę nadsyłanych od Państwa listów. Zapraszamy!

 

   
       

Listy od oddziałów Polka w świecie

List skarbnika Polka International do TV Polonia-
16.05.2007

Polka Rzym-podziekowanie za Konferencje
15.05.2007

List od Polka Rzym do TV Polonia-14.05.2007

List od Polka Rzym, Włochy-15.04.2006

List od Polka Bytom, Poland-18.04.2006

Dołączone do raportu z Zebrania Rocznego 23 kwietnia 2006

Roczne Zebranie Polka International miało miejsce w dniu 23 kwietnia 2006. Na zebraniu Asocjacja reprezentowana była przez 278 członkiń Polka International, co stanowi 96% obecności.  

Według Statutu Polka International wybory do Zarządu Asocjacji odbywają się co trzy lata. Ostanie wybory miały miejsce w lutym 2004 roku. Najbliżesze odbędą się w kwietniu 2007 roku.

  

 
    05 05 200718 03 2007  Listy od fundacji i stowarzyszeń
Pani Prezes Polka International Elizabeth Blania Kacprzyk
 

Z wielką satysfakcją przeczytaliśmy wpis do Księgi Gości skierowany do Fundacji chorych na zespół Dandy-Walkera "Podaj dalej", która została powołana w lutym 2007r w Lesznie wielkopolskim.

Fundację stworzyliśmy my, rodziny chorych od lat, zmagajacy się z trudami życiaz chorobą rzadką i nieprzewidywalną, jednak w każdym przypadku ciężką, wymagajaca wielkiego poświęcenia i ogromnych nakładów finansowych.
W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować Pani Prezes Polka International za wsparcie leczenia naszej ukochanej Córki Joanny.
Pani Elizabeth , nie tylko jako Prezes Polki, ale jako kobieta rozumiejąca kobietę-matkę, wielokrotnie wspierała w chwilach dla nas rodziców trudnych, zawsze służąc radą, doświadczeniem, a przede wszystkim sercem.
Dziękujemy Pani Elizabeth, Panu Orvinowi Kacprzyk, Panu Sebastianowi. Nigdy nie zapomnimy Przyjaciół z dalekiej Szwecji.Gorąco pozdrawiamy z Leszna.
                         
Prezes Fundacji - Ewa Wiśniewska
 
 
 

 

Listy od osób prywatnych 

 

Bardzo proszę o zamieszczenie tekstu z filu na stronie Polka International.com

Ja jako osoba dotychczas bezstronna, miałam nadzieję, że zdrowym rozsądkiem można rozwiązać każdy problem. Ponieważ moje chęci zostały potraktowane,  niestety, zwyczajnie po chamsku, przestałam być osobą bezstronną w konflikcie Polka International a– Edytą Tomczak, Grażyną Izdebską, Ewą Bolanowski, Ivą Bordowska, Sofią Fuks, Krystyną Gubel, Zofią Sunemark, Julita Zelle. Założeniem moim jest pokazanie, że wyżej wymienione panie, traktują każdą osobę, która nie mysli tak jak one, jako osobistego wroga.

 

Z poważaniem

Anna Suknik

Załącznik list AS

 

   
        Copyright ©2000-2006 Elizabeth Blania Kacprzyk.